Жіночі кросівки: вибираємо взуття для спорту

Жіночі кросівки: вибираємо взуття для спорту

Жодне тренування не буде достатньо ефективним, якщо ви взули незручне взуття. Дискомфорт, який ви відчуватимете, не дозволить вам зосередитись на спорті, а без цілковитої віддачі очікувати позитивного результату не варто. Тому правильно підібрані спортивні кросівки дарують комфорт та захищають від можливих травм. До речі, вибір конкретної моделі визначається не яскравим зовнішнім виглядом, а умовами тренування.

Наприклад, залежно від виду спорту відомі виробники пропонують кросівки:

  • для бігу;

  • для фітнесу.

Жіночі кросівки для бігу відрізняються від інших моделей легкістю та зручністю. Переважно для їх виготовлення використовують текстиль. Обов'язковими є вентиляційні вставки, що пропускають повітря та попереджають пітливість ніг. Ще одна особливість взуття для бігу – підошва з високим рівнем амортизації. Спеціальна підошва забезпечує краще зчеплення взуття з поверхнею і як наслідок – максимальну стійкість. Простіше кажучи, ви не посковзнетесь, а відштовхуватиметесь, ніби “пружина”. Крім того, амортизація пом'якшує удари ніг до поверхні – стопи і суглоби не болітимуть від фізичного навантаження. Правильне взуття для фітнесу відрізняється насамперед гнучкістю та легкою вагою. Тому такі жіночі кросівки виготовляють з м'яких матеріалів – еластичного текстилю. Сітчаста тканина для природного повітрообміну, невисокі задники та гнучка підошва шнурівки для надійної фіксації стопи – ось головні вимоги до якісного фітнес-взуття. Жодних здавлювань та перетискань – лише надійна фіксація стопи шнурівками. Саме традиційні шнурівки допасовують взуття – індивідуальна “посадка” на нозі гарантована. При виборі жіночих кросівок варто звернути увагу і на устілки. Перфоровані устілки анатомічної форми (повторюють вигини стопи) дарують максимальний комфорт.

Між іншим, все взуття для активних занять спортом (біг, фітнес) повинно легко згинатися в передній частині. Оскільки саме на передню частину припадає найбільше навантаження, кросівки відомих брендів мають додаткові гумові вставки, що запобігають стиранню підошви. До слова, для виготовлення підошви використовують не тільки гуму, а й інноваційний матеріал EBA. Легка пориста структура EBA легша за гуму, відмінно гасить ударні навантаження та більше зберігає тепло (в таких кросівках взимку не холодно).

Сезон – ще один важливий критерій при виборі спортивних жіночих кросівок. Для тренувань в теплу пору року та для спортзалу обирайте сітчасте взуття, а для пробіжок на відкритому повітрі в прохолодні місяці – взуття з мембранної тканини. Мембрана – це спеціальна тканина, що максимально захищає ноги від промокання і при цьому пропускає повітря. Саме мембрана підтримує “мікроклімат” всередині кросівок – нога не пітніє.

Розмір спортивних жіночих кросівок: як вибрати

На правильно підібраний розмір вказує невеликий простір (до 0,5 см) між великим пальцем та взуттям. Коли ви навантажуєте стопу, вона дещо збільшується в розмірі – є ризик травмувати ніготь. Саме тому так важливо залишити мінімальний запас по довжині всередині взуття.

Будем благодарны, если поделитесь статьей:

Читайте также:Самое популярное и лучшее:

Рекомендуем

Хобби
Самопознание
Здоровый образ жизни
Как улучшить зрение
Саморазвитие
Создание сайта самостоятельно
Выпадение волос причины
Посмотреть хорошие фильмы
Продвижение сайтов
Загрязнение окружающей среды
Как стать богатым
Вред алкоголя
Коко Шанель цитаты
Сыроедение
Аюрведа
Улыбка