Плануємо відпустку самостійно

Плануємо відпустку самостійно

Є два типи людей - ті, хто надають перевагу пакетним турам, де все за них вирішили, підготували і запропонували, і ті, хто люблять планувати свої поїздки і відпочинок самостійно. Якщо ви належите до другої группи людей, то вам у нагоді стануть наші поради, як відпочити добре і недорого, як знайти дешеві квитки, готелі або інше житло на період вашої подорожі.

Планування майбутньої відпустки - серйозне заняття, не терпить метушні. Це перш за все планування витрат і співставлення ваших фінансових можливостей із вашими побажаннями. Шукати дешеві способи відпочити - це нормально. Відразу обмовимося, що ми не маємо на увазі відпочинок зовсім бюджетного класу. Зрештою, ви не для цього працювали весь рік, щоб не зуміти собі дозволити ті ж авіаквитки, а не пересування автостопом.

Перш за все ви маєти вирішити, де і як ви хочети відпочити. Одним до смаку морський відпочинок, іншим хочеться екзотики, а хтось у захваті від екскурсій, ну а для когось найкращий відпочинок - гірськолижний або SPA.

Плануємо відпустку самостійно

Якщо ви ще не визначилися з типом відпочинку, можете скористиватися послугами сервісу TripMyDream, на якому зібрана велика кількість інформації по різним туристичним напрямкам. Ви можете вказати приблизні дати своєї подорожі та приблизний бюджет, а сервіс, аналізуючи ваші дані, порекомендує найбільш привабливі варіанти для вашого ідеального відпочинку.

А якщо ви вже вирішили, куди хочете поїхати, то сервіс допоможе обрати найбільш вигідні авіаквитки та житло. Сервіс TripMyDream аналізує ціни всіх авіакомпаній світу, включаючи лоукости та ціни основних онлайн-агентств, аналізує знижки та акції, завдяки чому пропонує найдешевші квитки - без націнок і комісії. Так само сервіс аналізує ціни багатьох готелів і пропонує найвигідніші варіанти на період вашої відпустки.

Якщо потрібно добре відпочити, потрібно пропрацювати всі деталі. Причому зробити це краще вдома, а не діставшись до місця відпочинку. Підхід «будь що буде, а там - розберемося» краще забути. І тут знову стане в нагоді сервіс TripMyDream, який підкаже, як найкраще дістатися з аеропорта в місце відпочинку, де крайще пообідати або повечеряти, які міcця краще відвідати, скільки коштує проїзд в громадському транспорті та багато інших порад і лайфхаків.

Плануючи свою відпустку самостійно, ви можете організувати свій відпочинок якнайкраще, а TripMyDream допоможе зробите це легко і вигідно.

Ви також можете читати блог tripmydream.ua/media та слідкувати за ютуб каналом засновника сервісу, який багато подорожує та дає поради, як подорожувати экономно та ділиться різними лайфаками.

Светлана, www.vitamarg.com

Будем благодарны, если поделитесь статьей:

Читайте также:Самое популярное и лучшее:

Рекомендуем

Хобби
Самопознание
Здоровый образ жизни
Как улучшить зрение
Саморазвитие
Создание сайта самостоятельно
Выпадение волос причины
Посмотреть хорошие фильмы
Продвижение сайтов
Загрязнение окружающей среды
Как стать богатым
Вред алкоголя
Коко Шанель цитаты
Сыроедение
Аюрведа
Улыбка