Смартфони від Xiaomi: найвідоміші суббренди виробника

Смартфони від Xiaomi: найвідоміші суббренди виробника

Китайська компанія стрімко увійшла на ринок мобільних пристроїв, витіснивши більш іменитих конкурентів.

На https://elmir.ua/cell_phones/xiaomi/ представлено кілька сотень моделей виробника. Компанія володіє кількома суббрендами, товари від яких також представлені на Elmir.ua.

Redmi

Redmi: недорогі пристрої з хорошими параметрами

Спочатку Редмі була бюджетною серією Xiaomi, але в 2019 році на її базі створено окрему компанію. Для продукції Редмі характерні середня потужність та доступна ціна. Дещо менша увага приділяється матеріалам корпусу: зазвичай моделі пластикові.

Електроніка суббренда поділяється на дві основні лінійки: Redmi — доступні гаджети, та Redmi Note — пристрої для більш вимогливих покупців. В серії Ноут смартфони виходять 1-2 разі на рік.

POCO

POCO: акцент на потужності

Вихід смартфонів від цієї компанії не пройшов непоміченим. Сама назва утворена від перших букв фрази, яка перекладається як «гра часто викликає захоплення». Головний акцент виробник робить на:

  • потужності заліза;
  • збільшеному обсязі пам’яті;
  • якісній камері;
  • швидкій зарядці.

При високій потужності компанія економить на інших компонентах. Наприклад, на дизайні чи матеріалі корпусу. На сучасному ринку смартфони РОСО зарекомендували себе як надійні пристрої з середніми параметрами.

Black Shark

«Чорна акула»: для любителів ігор

Окрема компанія, яка також є суббрендом Xiaomi, це Black Shark. Головні відмінності цих смартфонів від інших полягають у високій потужності, наявності відеочипа, системі охолодження, RGB-підсвічуванні задньої панелі. Мобільні ігри не набагато відстають від ігор на ПК, тому виросло ціле покоління геймерів на мобільних пристроях.

Зазначені компанії добре знайомі тим, хто слідкує за новинками у світі смартфонів. Крім сучасних моделей, Xiaomi випускає і звичайні стільникові телефони. Такі виробники, як Qin чи 21KE, також належать до корпорації Xiaomi. Під цими марками частіше за все випускаються кнопкові моделі або прості смартфони з базовими можливостями.

Светлана, www.vitamarg.com

Будем благодарны, если поделитесь статьей:

Читайте также:Самое популярное и лучшее:

Рекомендуем

Хобби
Самопознание
Здоровый образ жизни
Как улучшить зрение
Саморазвитие
Создание сайта самостоятельно
Выпадение волос причины
Посмотреть хорошие фильмы
Продвижение сайтов
Загрязнение окружающей среды
Как стать богатым
Вред алкоголя
Коко Шанель цитаты
Сыроедение
Аюрведа
Улыбка